08únor2023

header-actual2

 
Stavba posledních tříd v Mabale - komunita project Featured
22 lis 2022

Stavba posledních tříd v Mabale - komunita project

Naše škola v Mabale se brzy osamostatní! Postavili jsme již osm učeben, ale škola potřebovala celkem šest učeben pro zemědělskou a šest učeben pro veterinární výuku, chyběly tedy ještě další čtyři. S vděčností a vizí se rodiče žáků opět chopili iniciativy a zorganizovali výrobu tisíců nových cihel. Financování střechy, oken, dveří a cementu - na stěny, podlahy a terasy - poskytlo ADH a organizace ERA CONGO SARL, která v oblasti působí v oblasti ochrany lesů. Jedná se o stejnou společnost, která v loňském roce podpořila výsadbu palem v naší škole. Nyní je škola v Mabale kompletní!

  ADH se snaží působit proti postupné urbanizaci v Kongu.

Náš cíl - odurbanizace

Novinky

Pokud se chcete přihlásit k odběru našeho zpravodaje, pošlete nám prosím zprávu.

Předplatit

Navázat kontakt

Máte dotaz nebo připomínku? Prosím, obraťte se přímo na nás! Vaše zpráva nás potěší a budeme se snažit co nejrychleji reagovat.

Navázat kontakt

Chci pomoci

Chtěli byste vědět, jak nám můžete pomáhat s naší pomocí v Kongu? Tady se můžete o různých možnostech podpory dozvědět více.

Pomoci ADH